První vločka

20. listopadu 2010 v 16:56 | Pískle *_* |  Téma týdne
Ahojky všem Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Nejsem si vůbec jistá, co na toto téma mám psát Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Vzhledem k tomu, že u nás ani jediná sněhová vločka nespadla Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket, tak se už těším, až konečně nějaký ten sníh napadne Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket.
Miluju lyžování Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Jsem v prváku na gymplu a letos jedeme na hory Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Jedeme někam do Alp, takže si pořádně zalyžujeme Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Už se moc moc moc těším, protože na lyžáku je vždycky sranda Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket a prostě.....je to tam super Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket.
Zrovna včera jsem se dívala na Sněženky a machry Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Bylo to super, protože ikdyž jsem to viděla už poněkolikáté, tak jsem se u toho dost nasmála Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Zato Sněženky a machři po 25 letech....to je hrůza a děs (podle mě) Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Myslím, že je to trapný Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Jako začátek celkem ujde Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket, ale ten konec, to jsem šla radši místo něj uklidit Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket (a to už je co říct...uklízení nesnáším! Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket ).
Snad bude tady těchto pár řádků k tomuto tématu stačit Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Už jsem zvědavá, co bude za další téma Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Tak pac a pusu Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket vaše Pískle*_*
 


Anketa

°°\\...BAAAAAAAAAF...//°°

°°\\...LEEEEEEEEK...//°°

Komentáře

1 Envy | Web | 21. listopadu 2010 v 16:16 | Reagovat

máš u mně hodnocení blogu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.